Pellet Bełchatów – od Adex s.c. – najlepszy – ekologiczny – przystępny cenowo

Pellet (pelet) Bełchatów

Pellet Bełchatów – dystrybucja Adex s.c. – tylko najwyższa jakość, z dowozem na miejsce!

Zastanawiałeś się czym jest pellet? Jest on wydajnym odnawialnym paliwem, jednocześnie ekologicznym, które powstaje z drewna. Pellet lub potocznie pelet jest w kształcie granulek z trocin drzewnych. Nasi sąsiedzi z Europy powszechnie używają go w swoich domach. Dzięki niskim kosztom ogrzewania pellet (pelet) zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników.

Jeśli chcesz abyśmy przygotowali Ci ofertę dowozu tego doskonałego paliwa wraz z transportem, zadzwoń! 781 300 207. Regularnie realizujemy transporty w Twoim kierunku. Nasza firma na rynku jest już od 1991 r. Posiadamy wyłącznie sprawdzony asortyment. Zadowoleni Klienci to dla nas największy priorytet.

Opał, który jest pochodny od węgla wytwarza substancje smolne, które wraz z dymem zatruwają nasze powietrze. Efektem ubocznym jest też popiół, którzy należy zagospodarować. W przypadku pelletu (peletu) podczas spalania ilość substancji smolistych jest bardzo niska, a ilość powstałego popiołu znacznie mniejsza. Sam kurz powstały w skutek spalania jest znacznie prościej usunąć niż pył z węgla. Zatem bądź ECO. Kupuj u nas najlepszy pellet od wiodących producentów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, nasza firma również wprowadziła do oferty najwyższej jakości pellet drzewny, uznanych producentów. Dzięki naszej siatce transportu jesteśmy wstanie skutecznie dowozić go do Bełchatowa i okolic np. Kleszczowa.

Pellet  Bełchatów – jest pakowany w wygodne i szczelne worki.

Dystrybucja odbywa się naszym transportem.

Jeden pelet, szereg zalet. Wybierz pellet (pelet) Bełchatów!