Interesuje Cię pellet z dowozem na terenie miasta Tomaszów Mazowiecki lub mieszkasz w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego i chcesz zamówić  pellet? – Poproś o ofertę na pellet drzewny dla mieszkańców miasta i okolic Tomaszowa Macowieckiego od Adex s.c.

Handlujemy wysokiej jakości pelletem drzewnym. Z nami nie musisz martwić się o transport. Załadujemy i dowieziemy we wskazane miejsce. Oferujemy RABATY dla stałych klientów. Jesteś z Tomaszowa? Zadzwoń i zamów oferowany przez nas pellet.

Przygotujemy Ci specjalną ofertę – dla mieszkańców miasta Tomaszów Mazowiecki i gmin ościennych

Pellet Tomaszów Mazowiecki

Oferta na pellet dla mieszkańców miasta Tomaszów Mazowiecki i gmin ościennych – zadzwoń do nas! Adex s.c. – poproś o ofertę na pellet Tomaszów Mazowiecki

Pellet to granulki pachnące drewnem. Jest to paliwo ekologiczne zyskujące coraz większą rzeszą zwolenników. Jeszcze całkiem niedawno było to paliwo używane głównie w krajach naszych zachodnich sąsiadów.  Dzisiaj zyskuje ono coraz większą popularność w naszym kraju.

Pellet Tomaszów Mazowiecki? Zapamiętaj to hasło. Adex s.c. przygotuje dla Ciebie ofertę. Opalaj swój dom pelletem drzewnym w trosce o środowisko, w którym żyjesz, w trosce o powietrze którym oddychasz i oddycha Twoja rodzina.

W porównaniu do węgla jest paliwem dużo bardziej ekologicznym, gdyż powstanie w skutek jego spalania wielokrotnie mniejsza część popiołu. Sam popiół z pelletu jest również bardziej ekologiczny niż ten który powstaje z węgla.

Zapamiętaj – pellet Tomaszów Mazowiecki z dowozem na miejsce w firmie Adex s.c.

Pellet Tomaszów
Pellet Tomaszów
Pellet Tomaszów