NAJLEPSZY PELLET DRZEWNY!

Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Kleszczów, Sulejów, Rozprza, Wola Krzysztoporska, Moszczenica, Tuszyn, Rzgów

Kup swój pellet (pelet) w Adex S.C.

PELLET GOLD – spełnia najwyższe parametry jakościowe, zgodne z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2.

Pellet GOLD to wydajne energetycznie i ekologiczne paliwo klasy premium, a jego wysoka kaloryczność zapewnia znakomitą wydajność energetyczną przy jednoczesnym minimalnym spopieleniu. Powstaje on z trocin drzew iglasto-liściastych prasowanych pod wysokim ciśnieniem i charakteryzuje się jasnym kolorem. 

Poznaj PELLET ENERGY:

Charakterystyka PELLETU GOLD:

Dostępne na rynku inne źródła energii które porównaniu z pelletem drzewnym uwalniają do atmosfery wielokrotnie więcej szkodliwych substancji podczas spalania. Drewno jest źródłem najbardziej ekologicznym nie tylko pod względem czystości spalania, ale też jest też źródłem odnawialnym. Oprócz oczywistych argumentów dotyczących ekologii, warto też pochylić się nad domowym budżetem oraz ekonomią spalania. Pellet jest w czołówce najbardziej opłacalnych rozwiązań grzewczych zarówno dla budynków mieszkalnych jak i zakładów pracy. Rywalizacja pomiędzy ekogroszkiem a pelletem z ekologicznego drewna sprowadza się do wyboru między najniższą ceną a wygodą użytkowania.

Wysokojakościowy pellet (pelet)
Badana cecha (oznaczenie) J.m.
Wartość opałowa 18,17 MJ/ kg (5,0 kWh/kg)
Wilgotność ≤10%
Średnica 6 mm ± 1 mm
Zawartość popiołu (w 550 °C) ≤0,4%
Gęstość nasypowa 600≤BD≤750 kg/m³